NAŠI PARTNEŘI:NAŠE DÍLO   >   Zkáza vesmírné lodi Libido


Trailer ke stažení zde...

Stáhnout plakát ve formátu PDF.
Stáhnout program ve formátu PDF.
Fotografie z premiéry si můžete prohlédnout zde...

Galaktická říše lidstva se už TISÍC let klaní odkazu Velkého Romula, teď ale prožívá svou nejtěžší hodinku. Romulus, prorok, bůh, sexuální guru, se nečekaně vrátil mezi svá dítka a rozhodně se do všeho vložil - především do problému s teroristickou planetou Šiška. Hrozí zkáza. Hrozí, že božský Romulus vyslechne rady intrikánského geronta Zenona Plazmose a bude tancovat, jak hnusný stařec sípá. Nebo hrozí, že se Romulus přidá k hrdinovi mnoha hvězdných válek prétoru Castorovi a odpíská konec celé planety Šiška v jediném atomově žhavém momentu. A dokonce hrozí, že se Romulus nechá svést sexy tribunkou Erektrou a schválí plán "Šišák do každé rodiny“. HRŮZA! Zbraně vládní kosmické lodi Libido jsou nažhaveny, kamery jedou a vesmířané napjatě sledují přímé přenosy plné slovních přestřelek, laserové palby a nekompromisně kompromitujícího intergalaktického sexu.

Možná vás nebude zajímat, že...

  • Touha uvést originální sci-fi hru nás pronásleduje dlouho. Kdysi dávno, v prapůvodním pokusu o realizaci snu, všechny postavy dlouze rýmovaly o supernovách a včelkách a prováděly složité pohybové kreace znázoňující skupinový sex. Nebylo to moc dobré, tak jsme naplánovali jinou hru z budoucnosti, kde zlý čínský kouzelník hrozí zničit lidstvo pomocí kung-fu a počítačového programu Vorpax a mazaných právníků a TV signálu. Ani tohle nebylo moc dobré. Potom jsme napsali Hamleta, který je z minulosti, a kde chce Hamlet zabít Laerta velkým kladivem do hlavy, což fungovalo výborně. Tento motiv proto rezonuje i v nové hře, kde víceméně chtějí všichni všechny zabít. A mít sex.

  • Původní plán realizace hry obsahoval také moderní myšlenku živého orchestru budoucnosti hrajícího živě přímo na scéně originální živou hudbu, jejíž zkomponování přislíbil sám mistr Varhan Orchestrovič Bauer. Varhanovi ale přišla nabídka z Hollywoodu a ježto jsme my neměli tolik peněz, musel ji přijmout. Dodnes toho ale lituje, protože ten film byl v zásadě velký propadák a nikomu se nelíbil.

  • Během natáčení jsme na place manipulovali s otevřeným ohněm, těžkými kusy železa, celým autem a rozžhaveným kouřostrojem v těsné blízkosti našich hlav a techniky za statisíce. Naše neupadnutí do doživotních dluhů a rovněž neusmrcení několika členů souboru pokládáme za důležitý kolektivní úspěch.

  • Kdo najde v našich filmových dotáčkách deset brutálních filmařských chyb, najde jich méně než my.