NAŠI PARTNEŘI:NAŠE DÍLO   >   Future sport (2003)
Kopaná už dnes láká jen dinosaury, a tak se bývalý hvězdný útočník Zidaldu rozhodne dobýt slávu ve žhavém Future sportu. Konečně, jak těžké může být sednout si za stůl a odprásknout nehybného protihráče naproti. Když se ale za plentou zjeví hrozivý stín úřadujícího šampióna, mistra Mozkocuce, a během necelé minutky vystřílí celou americkou divizi, Zidaldovi dochází, že ho chtějí posadit na špatnou stranu hlavně…

Možná vás nebude zajímat, že...

  • Mozkocucovi padne za oběť dvacet sportovců, včetně Zidalda a pánů Fašírky a Kanónenfutra. To činí z tohoto skeče naši zatím nejkrvavější prezentaci.

  • Zidaldu byl vybaven kopačkami, míčem a skutečným fotbalovým dresem ve žluto-červených barvách, náležícím týmu Les Buzerans. Buzerans hrají osmou hanspaulskou ligu, kde se pohybují v bezpečném středu tabulky.

  • Zidaldův manažer a propagátor Future sportu, pan Brutus, se často díval do svých desek, kde měl novou smlouvu, jíž měl se Zidaldem uzavřít, a samotného fotbalistu tahle smlouva zajímala bezmála po každé větě. „Smlouva“ byl ovšem kompletní scénář.